Szkolenia zamknięte w formie stacjonarnej

RB Akademia dysponuje profesjonalną kadrą trenerów i specjalistów posiadających ogromną wiedzę merytoryczną i warsztat praktyczny, co w połączeniu z licznymi kontaktami w branży hotelarskiej daje nieograniczone możliwości przy organizowaniu szkoleń stacjonarnych in-company. Dzięki dopasowaniu merytorycznemu do indywidualnych potrzeb uczestników zapewniają one najwyższą skuteczność.

Projektując i prowadząc szkolenia stacjonarne zamknięte zawsze dopasowujemy je do potrzeb zamawiającej organizacji. Zaczynamy od identyfikacji i analizy potrzeb szkoleniowych firmy uwzględniając kontekst organizacyjny i rynkowy oraz aktualne i strategiczne cele stawiane przed uczestnikami szkolenia. Staramy się tak przekazywać wiedzę, aby uczestnicy mogli od razu wykorzystać zdobyte na szkoleniu umiejętności w praktyce.

Jest to idealne rozwiązanie, jeżeli posiadają Państwo grupę osób, która chciałaby się przeszkolić i zależy Państwu na indywidulanym terminie oraz miejscu szkolenia

Zastanów się nad celem szkolenia oraz zakresem tematycznym. Jakie jest zapotrzebowanie oraz jakie mają oczekiwania pracownicy. Miejsce szkolenia, preferowany termin, ilość osób. Program oraz kwestie organizacyjne mogą być modyfikowane na każdym etapie ustalania szczegółów.

Dzięki indywidualnemu podejściu i dostosowaniu planu edukacyjnego, otrzymają Państwo ofertę szkoleniową ułożoną stricte do Państwa potrzeb z gwarancją satysfakcji i ceną najlepiej dopasowaną do skali przedsięwzięcia.

Zapraszamy do składania zapytań mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie +48 533 339 811

Nasz doświadczony personel doradzi i przedstawi propozycję w jak najszybszym czasie od otrzymania zapytania.