Russell Bedford Poland Akademia dysponuje profesjonalną kadrą trenerów i specjalistów posiadających ogromną wiedzę merytoryczną i warsztat praktyczny, co w połączeniu z licznymi kontaktami w branży hotelarskiej daje nieograniczone możliwości przy organizowaniu szkoleń in-company. Dzięki dopasowaniu merytorycznemu do indywidualnych potrzeb uczestników zapewniają one najwyższą skuteczność.

Projektując i prowadząc szkolenia zamknięte zawsze dopasowujemy je do potrzeb zamawiającej organizacji. Zaczynamy od identyfikacji i analizy potrzeb szkoleniowych firmy uwzględniając kontekst organizacyjny i rynkowy oraz aktualne i strategiczne cele stawiane przed uczestnikami szkolenia. Staramy się tak przekazywać wiedzę, aby uczestnicy mogli od razu wykorzystać zdobyte na szkoleniu umiejętności w praktyce.

Dużą zaletą jest również cena, która w przypadku większej ilości uczestników jest konkurencyjna wobec ceny szkolenia otwartego (stacjonarnego). Jeżeli posiadają Państwo grupę osób, która chciałaby się przeszkolić i zależy Państwu na indywidulanym terminie oraz miejscu szkolenia. Zapraszamy do składania zapytań.

 

projekt

Zastanów się jaki jest cel szkolenia oraz zakres tematyczny. Jakie mają zapotrzebowanie oraz oczekiwania Państwa pracownicy. Miejsce szkolenia, preferowany termin, ilość osób?

konstruowanie

Przygotuj zapytanie i wyślij emaile na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń +48 533 339 811

tworzenie, przymiarki, poprawki

Nasz doświadczony personel doradzi i zaproponuje rozwiązanie w ciągu 24h od otrzymania zapytania. Program i kwestie organizacyjne szkolenia dostosowane do potrzeb Klienta mogą być modyfikowane na każdym etapie ustalania szczegółów.

gotowe

Dzięki indywidualnemu podejściu i dostosowaniu planu edukacyjnego, otrzymają Państwo ofertę szkoleniową ułożoną stricte do Państwa potrzeb z gwarancją satysfakcji i ceną najlepiej dopasowaną do skali przedsięwzięcia. Uczestnicy szkolenia uzyskają rozwiązania konkretnych  problemów z jakimi spotykają się podczas codziennej pracy, które podniosą profesjonalizm zatrudnionych i wpłyną pozytywnie na efekty pracy.