ObserwowaneDrukujEmail

Nowości w legalizacji pracy obywateli Ukrainy w Niemczech Delegowanie do Niemiec w dobie koronawirusa

Start: 11 grudnia, 2020
Koniec: 11 grudnia, 2020
Kod: 3870WA
Lokalizacja: Szkolenie online
Obserwowane:0 Obserwowane
Cena:
330,00 PLN PLN (bez VAT)
Zapisz się
Formularz
Oświadczenie VAT
Dofinansowanie BUR

Prowadzący

Cel

W Niemczech obowiązują już regulacje prawne łagodzące wymogi legalnego zatrudnienia pracowników z państw trzecich, w tym z Ukrainy. Wystarczy posiadanie niemieckiej umowy o pracę i uznane kwalifikacje, aby móc pracować w Niemczech i to bez konieczności wykazywania znajomości języka. Regulacje niemieckiej ustawy imigracyjnej dotyczącej wykwalifikowanych pracowników wprowadziły szereg nowych rozwiązań. W jaki sposób będzie można na nich skorzystać, z uwzględnieniem aktualnego stanu spowodowanego COVID-19. za i jak rozwinąć swój biznes w Niemczech? Czy słuszne są obawy, że pracownicy z Ukrainy masowo opuszczą polskich pracodawców? Założenia niemieckich przepisów oraz ich wpływ na działalność firm polskich i ukraińskich zostaną szczegółowo omówione w ramach webinarium. Poruszymy też zagadnienia związane ze zmianą zasad delegowania po 30 lipca 2020 r.

Program

Koronawirus a praca za granicą
Ochrona przed COVID 19 w Niemczech
Nowe zasady legalnej pracy w Niemczech

Zmiany w prawie niemieckim dla delegujących od lipca 2020
Wymogi zatrudnienia w Niemczech dla fachowca spoza Unii

Których pracodawców obejmą zmiany?

Włączenie pracodawcy w proces legalizacji

Jak to działa?

Nasze szkolenia online odbywają się w czasie rzeczywistym, dlatego też jako nieliczni na rynku oferujący tego typu szkolenia, gwarantujemy bezpośredni kontakt z prowadzącym w czasie trwania szkolenia za pomocą tablicy do pisania, czatu oraz bezpośredniej rozmowy

Informacje organizacyjne

Cena zawiera

Zajęcia w godzinach 10.00 - 15.00

Każda zgłoszona osoba musi dysponować komputerem lub innym urządzeniem mobilnym z wbudowaną kamerą i mikrofonem oraz dostępem do Internetu.