ObserwowaneDrukujEmail

RODO W PROCESACH REKRUTACJI

Start: 17 sierpnia, 2020
Koniec: 17 sierpnia, 2020
Kod: 3672ON
Lokalizacja: Szkolenie online
Obserwowane:0 Obserwowane
Cena:
330,00 PLN PLN (bez VAT)
Zapisz się
Formularz
Oświadczenie VAT
Dofinansowanie BUR

Prowadzący

Cel

Celem szkolenia jest przekazanie podstawowej wiedzy dotyczącej zasad ochrony danych osobowych określonych w aktualnie obowiązujących przepisach prawa, w szczególności zakresie przetwarzania danych osobowych na etapie rekrutacji oraz zatrudniania.

Szkolenie przeznaczone jest zarówno dla osób początkujących, jak i mających już doświadczenie, lecz chcących doszlifować lub zaktualizować posiadaną wiedzę.

Profil uczestnika:

Szkolenie przeznaczone jest w szczególności dla pracowników działów HR oraz kadr i płac, a także innych osób przetwarzających dane osobowe w organizacji, przyszłych i aktualnych Inspektorów Ochrony Danych.

Program

Jak to działa?

Nasze szkolenia online odbywają się w czasie rzeczywistym, dlatego też jako nieliczni na rynku oferujący tego typu szkolenia, gwarantujemy bezpośredni kontakt z prowadzącym w czasie trwania szkolenia za pomocą tablicy do pisania, czatu oraz bezpośredniej rozmowy

Informacje organizacyjne

Cena zawiera

Każda zgłoszona osoba musi dysponować komputerem lub innym urządzeniem mobilnym z wbudowaną kamerą i mikrofonem oraz dostępem do Internetu.

Kontakt

Szkolenia otwarte

Kinga Szostak
T: +48 533 339 801
kinga.szostak@russellbedford.pl