wtorek, 02 kwiecień 2019 12:10

RB Akademia na 12 miejscu wśród najlepszych firm szkoleniowych wg Gazety Finansowej

Z dumą informujemy, że firma Russell Bedford Poland Akademia znalazła się na 12 miejscu w rankingu Gazety Finansowej wśród najlepszych firm szkoleniowych w Polsce, zajęła również 4 miejsce pod względem liczby przeszkolonych firm.

W zestawieniu najlepszych firm szkoleniowych w Polsce firma RB Akademia zajmuje 12 miejsce co jest wielkim sukcesem – według RIS, oficjalnie zarejestrowanych firm szkoleniowych w Polsce jest blisko 11 tys. Dodatkowo Russell Bedford Poland Akademia, jak wynika ze sporządzonego rankingu została oceniona jako jedna z najlepszych firm pod względem zakresu oraz formy przeprowadzanych szkoleń.

    

Pod względem liczby klientów indywidualnych, instytucjonalnych oraz zakresu szkoleń RB Akademia plisuje się bardzo wysoko– 1530 przeszkolonych firm daje RB Akademii aż 4 miejsce wśród najlepszych firm w Polsce, z kolei 1250 klientów indywidualnych umieszcza RB Akademię na 8 miejscu wśród 19 firm. Świadczy to o tym, iż Russell Bedford Poland Akademia była jedną z najczęściej wybieranych firm szkoleniowych wśród firm oraz klientów indywidualnych.

Ranking jest rzetelną i obiektywną oceną opierającą się na zgromadzonych ankietach, wypełnionych przez przedstawicieli branży – wyniki ankiet zgromadzone zostały przez Gazetę Finansową w corocznym raporcie.