Jesteśmy do dyspozycji

Szkolenia otwarte i zamknięte

T: +48 22 276 61 84

Nasze biura

 

Biuro Warszawa

02-017 Warszawa, al. Jerozolimskie 123A

 

 

 

Pomocne informacje i pliki

 

Najczęśniej zadawne pytania

 • W jaki sposób można dokonać zgłoszenia na szkolenie?

  Zgłoszenia można dokonać poprzez stronę www.rbakademia.pl wypełniają formularz online lub poprzez formularz zgłoszeniowy, który jest do pobrania na stronie www.rbakademia.pl. Wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy prosimy o przesłanie w formie skanu na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 • Kiedy otrzymam potwierdzenie zapisu?

  Po wypełnieniu formularza rezerwacyjnego otrzymają Państwo od nas potwierdzenie e-mailem. Jeśli mimo wypełnienia formularza nic Państwo nie otrzymali, prosimy sprawdzić folder "spam". W przypadku  braku wiadomości prosimy o kontakt z nami pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 • Kiedy otrzymam potwierdzenie szkolenia?

  Najpóźniej na 5 dni przed szkoleniem otrzymają Państwo potwierdzenie szkolenia wraz z wszystkimi szczegółowymi informacjami organizacyjnymi.

 • W jaki sposób należy dokonać płatności?

  Płatność za szkolenie należy uiścić przed szkoleniem na podstawie faktury pro forma. Jeżeli natomiast preferują Państwo inny sposób rozliczenia prosimy o kontakt, mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny (022 276 61 84)

 • Kiedy można bez kosztowo zrezygnować ze szkolenia?

  Bez koszotowo ze szkolenia można zrezygnować najpóźniej na 7 dni kalendarzowych przed planowanym rozpoczęciem szkolenia.

 • Czy w przypadku uczestnictwa większej liczby osób z jednej firmy można liczyć na rabat?

  Tak, w takim przypadku zawsze prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia szczegółów, pod numerem telefonu: (022) 276 61 84

 • W jaki sposób można wypisać się z listy mailingowej?

  Z listy mailingowej można wypisać się wysyłając maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub do osoby od której otrzymało się ofertę.

 • W jakich godzinach odbywają się szkolenia?

  Szkolenia otwarte odbywają się w godzinach 10:00 - 16:00. 

  Agenda szkolenia 

  09:30 - 10:00 - rejestracja osób uczestniczących w szkoleniu oraz kawa powitalna
  10:00 - 11:30 - Szkolenie, Część I
  11:30 - 11:45 - przerwa kawowa
  11:45 - 13:15 - Szkolenie, Część II
  13:15 - 14:00 - lunch
  14:00 - 16:00 - Szkolenie, Część III

 

 

Wyślij formularz zapytania