Wynajem sal szkoleniowych

Oferujemy wynajem 4 sal szkoleniowych dla grup od 2 do 54 osób. Nasze sale wyposażone są w rzutnik, klimatyzacje, flipchart oraz wygodne krzesła.

Zobacz jak wyglądają nasze sale

 

Układ sal szkoleniowych

 

Zamów interesującą Cię sale

Pobierz zamówienie w PDF lub wypełnij poniżej


 

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu:

Anna Brzustowska
Starszy Manager
T: +48 533 339 817
E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Warunki rezerwacji sal konferencyjnych

Warunkiem rezerwacji sali jest przesłanie zamówienia poprzez formularz powyżej. Wszystkie podane ceny są cenami netto. Po otrzymaniu przez nas zamówienia dostarczymy potwierdzenie zgłoszenia pocztą email.

Warunkiem dokonania rezerwacji jest opłacenie  zaliczki w wysokości 50% wartości rezerwacji. Opłatę należy dokonać  przelewem  bankowym na podstawie przesłanej faktury proforma.

Termin bezkosztowej anulacji rezerwacji wynosi do 7 dni przed datą imprezy. Po tym terminie akademia zachowuje wpłaconą zaliczkę w przypadku odwołania imprezy przez klienta lub z przyczyn leżących po jego stronie.  Anulowanie zamówienia powinno być dokonane w formie pisemnej. 7) W przypadku  braku  opłaty  lub  potwierdzenia przelewu wynikającego z niniejszego  zamówienia na  50%  wartości rezerwacji, klient  z obowiązany jest do uiszczenia całości opłaty gotówką na miejscu w siedzibie Akademii. Nie ponosimy odpowiedzialności za  zdarzenia losowe wynikające z działania siły wyższej,  które mogłyby wpłynąć na realizację kontraktu (np. awarie techniczne, zagrożenie bezpieczeństwa gości, itp.). Klient  odpowiada za wszystkie zniszczenia spowodowane przez jego gości, w tym za stwierdzone braki w wyposażeniu  sali. Akademia nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku nie respektowania przez klienta przepisów dotyczących bezpieczeństwa oraz zaewentualne zamknięcie imprezy przez siły porządkowe.