wtorek, 18 wrzesień 2018 06:44

RB Akademia w rankingu Book of Lists

Napisała  Katarzyna Kołbuś

Dwunaste miejsce wśród firm szkoleniowych według jednego z największych w Europie rankingów – to sukces, który świadczy o wysokim poziomie RB Akademii.

Rocznik Book of Lists to największa publikacja biznesowa o charakterze rankingowym w Polsce. Stanowi ona polsko-angielski przewodnik po polskim biznesie i gospodarce. Od ponad dwudziestu lat jest skutecznym narzędziem pracy dla działów sprzedaży, marketingu oraz firm poszukujących partnerów biznesowych wśród największych graczy na rynku.

Tegoroczna gala „Book of Lists 2018” odbyła się 17.09.br. w warszawskim hotelu Polonia. Podczas uroczystości zaprezentowały się najlepsze polskie firmy z różnych sektorów gospodarki typu B2B, w podziale na liczne kategorie: usługi finansowe, usługi dla firm, budownictwo i nieruchomości, motoryzacja i transport, edukacja, informatyka i telekomunikacja, turystyka i wypoczynek, gospodarka i przemysł.

W tej edycji nasz zespół znalazł się na 12. miejscu w kategorii firmy szkoleniowe. 

Gratulujemy całej ekipie RBA. To dzięki Waszej determinacji i zaangażowaniu jesteśmy jedną z najlepiej rozwijających się firm szkoleniowych w Polsce. 

 

Czytany 809 razy