piątek, 14 luty 2020 10:56

DOCE – nowy system zarządzania relacjami

Napisała  Ewelina Piotrowska

RB Akademia wdrożyła nowy system zarządzania relacjami – DOCE TM. System na którym pracujemy dostępny jest poprzez przeglądarkę z każdego miejsca. Jest to nowość na rynku systemów zarządzania relacjami, wyróżniająca się prostą, użyteczną i bezpieczną budową.

Na sprawną organizację przedsiębiorstwa oprócz kompetencji osób zarządzających składa się również sprawny CRM - system zarządzania relacjami. Kwalifikacje i kompetencje można nabywać i doskonalić na specjalistycznych szkoleniach, między innymi z controllingu i prawa. Natomiast by wdrożyć praktyczny system zarządzania relacjami, należy dobrać go w ten sposób, by był w pełni skuteczny i użyteczny. Sprawdzone narzędzia są najbezpieczniejszym wyborem dlatego praktycznie korzystając z systemu DOCE TM, możemy śmiało polecić jego wdrożenie.

System powinien być prosty, użyteczny i ogólnodostępny

Podstawą przy projektowaniu systemu DOCE TM była prostota i intuicyjność interfejsu. Praktycznie każdą z czynności możemy zrobić z zasadą 3 steps, a niektóre z funkcjonalności dosłownie w jednym kroku. System DOCE TM pozbawiony jest niepotrzebnych funkcjonalności i namnożenia koniecznych do zrobienia kroków, aby praca z nim była jeszcze bardziej sprawna i przyjemna.

Jaki system zoptymalizuje pracę przedsiębiorstwa?

System DOCE TM posiada zbiór narzędzi i procedur istotnych w zarządzaniu kontaktami z klientem. Jego wdrożenie pozwala zoptymalizować organizację pod względem czasu pracy, wgląd w terminy wykonywanych zadań, bazę klientów czy najważniejsze budowanie celu sprzedażowych dla działów handlowych. Wszystkie moduły zawarte w systemie są ze sobą powiązane/zintegrowane. System DOCE TM charakteryzuje bardzo spłycona struktura co pozwala w niesamowity sposób zoptymalizować prace związane z planowaniem sprzedaży, jej realizacją jak i zarządzaniem projektem, oraz pracę poprojektową.

Najważniejsze moduły: Projekty, Kontakty, Aktywności, Raporty, Administracja

Cały system zarządzania podzielony jest na 5 głównych modułów dających szeroki zakres modyfikacji danych w systemie. Zakładka Projektów umożliwia m.in. tworzenie projektów/produktów oferowanych przez firmę. W module klienci możemy przechowywać całą bazę kontaktów, jednocześnie gromadząc dane o potencjalnych zainteresowaniach i regularności kontaktów. Bezpośrednio ze wszystkimi modułami powiązany jest moduł Aktywności, który jest kluczem w planowaniu celów sprzedażowych. Umożliwia on monitorowanie aktywności użytkowników w zakresie działań w systemie. Zakładka Raporty umożliwia użytkownikowi szybkie i łatwe tworzenie oraz dostęp do zestawień i raportów z danych zgromadzonych w systemie. Administracja natomiast pozwala na zarządzanie poszczególnymi elementami systemu, jak nadawanie uprawnień, dodawanie tagów czy zmianę haseł dostępowych.

Kompatybilność systemu

DOCE TM jest w pełni kompatybilny ze stronami www. Pozwala to na integrację projektów jak i zamówień poprzez stronę www zarówno na płaszczyźnie baz danych SQL lub poprzez popularne API lub pliki xml.

Bezpieczeństwo danych

System zbudowany jest wielowarstwowo na platformie Microsoft ASP.Net mvc core, posiada dodatkową płaszczyznę relacji Kestrel oraz bazy danych MySQL., co zwiększa jego bezpieczeństwo. Dodatkowo Serwer sieci Web Kestrel ma opcje konfiguracji ograniczeń, które są szczególnie przydatne w przypadku wdrożeń mających dostęp do Internetu, co dodatkowo zwiększa jego bezpieczeństwo. Całość dzięki zastosowaniu w pełni automatycznemu backup’owi daje możliwość przywrócenia kopii zapasowych.

DOCE TM znacznie usprawniło naszą pracę

W skutecznym zarządzaniu kluczową rolę grają nie tylko kompetencje kierownictwa i ich umiejętności, a również narzędzie na którym pracuje całe przedsiębiorstwo. Temu właśnie służą systemy CRM. Bez nich nawet pod okiem najbardziej zorganizowanych kierowników, w firmie zapanuje chaos logistyczny.Przyznajemy, że wdrożenie DOCE TM znacznie usprawniło naszą pracę i poprawiło wewnętrzną organizację naszych działań. Polecamy więc wdrożenie systemu DOCE TM wszystkim przedsiębiorcom poszukującym idealnego systemu zarządzania relacjami.

Kliknij tutaj by sprawdzić system DOCE

Czytany 165 razy