wtorek, 22 październik 2019 06:55

V Kongres Prawa Pracy 2019/2020 już za nami

Napisała  Ewelina Piotrowska

W dniach 17-18 października odbył się już V Kongres Prawo Pracy 2019/2020, organizowany w Hotelu Marriott. Z opinii uczestników wynika, że wydarzenie spełniło ich oczekiwania i będą je z pewnością miło wspominać.

Głównymi tematami kongresu bylo zatrudnianie cudzoziemców; zmiany w kodeksie pracy, mobbing, pracownicze plany kapitałowe, dokumentacja pracownicza i ochrona danych osobowych pracowników po ostatnich zmianach. Dotknięta została rownież problematyka świadectw pracy oraz dokumentacji badań profilaktycznych i szkoleń bhp z uwzględnieniem najnowszych zmian; nowej polityki migracyjnej, a także urlopów wypoczynkowych i innych nieobecności oraz uprawnień urlopowych związanych z rodzicielstwem. I dzień kongresu uczestnicy zakończyli artystycznym akcentem udając się na spektakl teatralny “8 kobiet” wystawiany na deskach OCHTeatru.

Podczas II dnia kongresu, czestnicy dyskutowali na temat czasu pracy, mobbingu i dyskryminacji w stosunkach pracy, nowelizacji Kodeksu pracy w zakresie ochrony danych osobowych, Pracowniczych Planów Kapitałowych – pierwszych wpłat i potrąceń.

Szkolenie poprowadzili: dr, Sebastian Koczur, Ewa Buchowiecka, Gabriel Vilkas, Jolanta Karakow-Jaśkiewicz, Michał Nocuń, Przemysław Ciszek.

Dziękujemy wszystkim prowadzącym za udział w Kongresie, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za obecność oraz zapraszamy na równie interesujące Konferencje I Kongresy w przyszłości!

 

Czytany 1315 razy