czwartek, 18 lipiec 2019 10:37

Wielkie otwarcie oddziału RB Akademii w Krakowie

Napisała  Anna Brzustowska

Russell Bedford Akademia świętuje przekroczenie kamienia milowego w swojej strategii poszerzenia działalności oraz świadczenia usług szkoleniowych i prawniczych na rynek województw małopolskiego, podkarpackiego i lubelskiego.

Z przyjemnością informujemy, że w związku z dużym zainteresowaniem naszymi usługami klientów z południowej części Polski – w Krakowie został otworzony oddział Russell Bedford Akademia.

– Jesteśmy szczęśliwi, że nowa inwestycja wzbogaci ofertę i zaplecze biznesowe naszego regionu, a przede wszystkim, że zapewni lokalnym przedsiębiorcom pełne zaplecze prawno-szkoleniowe bezpośrednio spełniające ich potrzeby – komentuje Ewa Buchowiecka, dyrektor nowego biura w Krakowie. – Szczególnie istotne jest dla nas stworzenie osobistej więzi z klientem polegającej na wzajemnym zaufaniu i partnerstwie. Zaufanie połączone z ochroną poufności przekazywanych danych pozwalają w sposób profesjonalny dbać o interesy klienta. Dążymy do tego, aby współpraca była efektywna. Tylko to pozwala dostarczyć rzeczywistą wartość – dodaje.

– Jesteśmy szczęśliwi, że nowa inwestycja wzbogaci ofertę i zaplecze biznesowe naszego regionu, a przede wszystkim, że zapewni lokalnym przedsiębiorcom pełne zaplecze prawno-szkoleniowe bezpośrednio spełniające ich potrzeby – komentuje Ewa Buchowiecka, dyrektor nowego biura w Krakowie

Szeroki wybór szkoleń

W naszej krakowskiej ofercie można znaleźć zarówno szkolenia stacjonarne, wyjazdowe, jak i certyfikowane kursy oraz konferencje. Szkolenia otwarte organizujemy w szczególności na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i lubelskiego. Oprócz szerokiej gamy szkoleń otwartych, proponujemy także szkolenia zamknięte, dostosowane do potrzeb i wymagań klienta.

Solidny partner

Oddział w Krakowie proponuje nie tylko szeroki wachlarz szkoleń prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów, lecz także doradztwo prawne, podatkowe oraz biznesowe, które jako nasz partner świadczy krakowska Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Buchowiecka. Kancelaria łączy wiedzę, doświadczenie, rzetelność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów prawnych z zakresu specjalistycznych dziedzin i zapewnia profesjonalną pomoc prawną, współpracując zarówno z klientami biznesowymi, sektorem publicznym, jak i klientami indywidualnymi.

– Dobór partnera w małopolsce był dla nas kluczowy – mówi Wojciech Ośka, prezes RB Akademii. – Współpracując z kancelarią Ewy Buchowieckiej, od razu wzięliśmy ją pod uwagę. Wyróżnia ją kreatywność, zaangażowanie w powierzone obowiązki i profesjonalne podejście do każdej sprawy, niezależnie od stopnia jej komplikacji. Z podziwem obserwowaliśmy nieszablonowe i efektywne rozwiązania prawne, jakie wdrażała kancelaria, dobierając w przy tym – w razie potrzeby – zindywidualizowanie szkolenia wzbogacające ich efektywność.

Ogromne podziękowania należą się wszystkim pracownikom zaangażowanym w realizację projektu.

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie profesjonalne wsparcie prawno-szkoleniowe ma służyć osiągnięciu celu biznesowego klienta – serdecznie zapraszamy do Krakowa!

 

Czytany 795 razy