czwartek, 21 luty 2019 08:53

Nowe miejsce szkoleń RB Akademia na mapie Warszawy

Napisała  Ewelina Piotrowska

Już od 1 maja 2019r. będziemy mieli przyjemność gościć naszych klientów w nowym biurze usytuowanym w budynku Atlas Tower – Golden Floor Plaza w samym centrum miasta.

Profesjonalna organizacja szkoleń, zwiększanie kwalifikacji i rozwój naszych klientów są naszymi priorytetami ale przede wszystkim dbamy o to, by każdy uczestnik, biorąc udział w naszych wydarzeniach, czuł się dobrze i komfortowo. Z tego względu, chcąc zwiększyć standardy, postanowiliśmy przenieść siedzibę RB Akademii tam, gdzie każdy uczestnik poczuje się wyjątkowo i dokąd będzie chciał wrócić, a nasze hasło „Pomagamy nauczyć się nowego” będzie tylko tego dopełnieniem.

Od 1 maja 2019r. nasze główne biuro znajdować się będzie w budynku Atlas Tower (dawne Milenium Plaza) przy al. Jerozolimskich 123A. Wszystkie szkolenia oraz konferencje organizowane będą w Centrum Konferencyjnym Golden Floor na 26 i 15 piętrze. Nowocześnie zaprojektowana przestrzeń, komfortowe warunki oraz dogodna lokalizacja (w najbliższym otoczeniu tramwaje, Dworzec Centralny, Dworzec Ochota, Metro) to jedne z wielu dogodności. Z okien budynku podziwiać będzie można imponujący widok na panoramę Warszawy.

 

 

Do dyspozycji naszych klientów jest również parking oraz elegancka część restauracyjna, w której podawany będzie lunch w formie bufetu z dużym wyborem dań i dodatków. Podczas przerw kawowych podawana będzie kawa z ekspresu, wiele rodzajów herbat, woda, soki, napoje, rozmaite ciasta, ciasteczka i świeże owoce czy warzywa.

 

 

Nasze szkolenia i kursy o niezmiennie wysokiej jakości merytorycznej, prowadzone będą w klimatyzowanych salach o wysokim standardzie z pełnym wyposażeniem. Wierzymy, że przyjemne otoczenie sprzyjać będzie przyswajaniu wiedzy przez naszych uczestników.

 

 

Poniżej prezentujemy gdzie na mapie Warszawy znajduje się nasza nowa lokalizacja od 1 maja 2019, zapraszamy!

 

 

Czytany 1664 razy