poniedziałek, 22 październik 2018 08:17

IV Konferencja Prawa Pracy 2018/2019 – fotorelacja

Napisała  Katarzyna Kołbuś

Konferencja poświęcona przeglądowi aktualnych regulacji oraz planowanych zmian przepisów z zakresu prawa pracy zgromadziła dużą grupę zainteresowanych osób. Dwa dni wykładów i dyskusji było świetną okazją do podsumowań i przyswojenia nowej wiedzy z danego zakresu, jak też do spotkań w gronie ludzi z branży.

Konferencje to szczególna forma szkoleń, która pozwala w jednym miejscu spotkać kilku lub kilkunastu ekspertów z danej dziedziny, jak też nawiązać cenne, branżowe kontakty. Podczas IV Konferencji Prawa Pracy 2018/2019, która odbyła się w dniach 17-18 października 2018 r. w warszawskim hotelu Marriott, do dyspozycji uczestników byli wybitni specjaliści, prezentujący bogaty program dotyczący zmian w prawie pracy. Dr Maciej Chakowski, Paweł Wróbel, Ewa Buchowiecka, Jolanta Karakow-Jaśkiewicz, Joanna Wojciechowicz, Paweł Ziółkowski i Michał Nocuń podjęli między innymi takie tematy jak:

  1. Planowanie, rozliczanie i ewidencjonowanie czasu pracy ze szczególnym uwzględnieniem systemu równoważnego czasu oraz zgodnie z planowanymi zmianami - (P. Wróbel)

  2. Rewolucja w zasadach zatrudniania cudzoziemców (M. Nocuń)

  3. Najnowsze zmiany w podatku dochodowym od osób fizycznych (P. Ziółkowski)

  4. Ochrona danych osobowych w HR z uwzględnieniem wytycznych RODO (E. Buchowiecka)

  5. Lista płac a pułapki w naliczaniu wynagrodzeń (J. Karakow – Jaśkiewicz)

  6. Składki ZUS 2018 i po zmianach od 1 stycznia 2019 (J. Wojciechowicz)

Przerywnikiem w intensywnym szkoleniu i okazją do zrelaksowania się był spektakl w Och Teatrze.

Gorąco zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej edycji konferencji.

 

Czytany 1088 razy