Referencje

Staramy się, aby poziom usług Russell Bedford Akademia był zawsze jak najwyższy. Ciągle stawiamy sobie nowe wymaganie i udoskonalamy portal. Ważne w tym procesie jest zaufanie naszych partnerów. Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że nas wspierają.

 

Oto wybrane referencje partnerów:

"Cały proces dotyczący zarówno organizacji, jak i merytorycznych aspektów został pozytywnie oceniony przez uczestników oraz spełnił nasze wysokie oczekiwania. Z pełnym przekonaniem możemy zarekomendować firmę Russell Bedford Poland Akademia jako kompetentnego partnera w realizacji usług szkoleniowych."

Radca Prawny

Małgorzata Sokołowska

"Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny i komunikatywny, zgodnie z ustalonym programem. Szczególnie wysoko oceniamy trenera, głównie z uwagi na sposób przeprowadzenia szkolenia i podtrzymywania zainteresowania, a także poziom wiedzy merytorycznej."

"Dyrektor COAR

Andrzej Gadomski

"Szkolenie zostało przeprowadzone rzetelnie, w miłej atmosferze, z uwzględnieniem naszych potrzeb, co powoduje, iż w nawiązaniu do wysokiej jakości prezentowanych usług, rekomendujemy panią Annę Kamińską-Pietnczko jako wysokiej klasy szkoleniowca w zakresie problematyki ochrony danych osobowych i prawa pracy."

Z poważaniem

Damian Borkowski

"Pan Marcin Mydlak w opinii uczestników był świetnie przygotowany i starał się znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania i kwestie problematyczne. Zajęcia prowadził z ogromnym zaangażowaniem i w sposób budzący zainteresowanie. To dlatego, że przedstawiana teoria była poparta praktycznymi ćwiczeniami, bardzo docenianymi przez pracowników."