środa, 26 wrzesień 2018 07:43

Szkolenia zamknięte - gwarancja najniższej ceny realizowanego projektu

Napisała  Kinga Szostak

W imieniu Russell Bedford Akademia, przesyłam na Państwa ręcę specjalne zaproszenie do składania zapytań odnośnie realizacji w Państwa organizacji szkoleń w formie zamkniętej.

Szkolenia incompany to oferta dostosowana do indywidualnych potrzeb i specyfiki działalności Klienta. Program każdego szkolenia zamkniętego jest układany indywidualnie, po konsultacjach. Staramy się tak przekazywać wiedzę, aby uczestnicy mogli od razu wykorzystać zdobyte na szkoleniu umiejętności w praktyce.

Stawiamy na interaktywny charakter szkoleń i warsztatów zapewniający czynny udział uczestników w szkoleniu, przygotowujemy ciekawe materiały, prezentujemy pomocne ćwiczenia i przedstawiamy omawiane zagadnienia na praktycznych przykładach.

Nasze szkolenia prowadzone są przez zespół wykładowców posiadających bogate doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej praktyki w obszarze prawa, podatków i finansów.

Dlatego oferując i będąc pewni własnego zaplecza organizacyjnego, jak i wiedzy merytorycznej, proponujemy Państwu gwarancję najniższej ceny realizowanego projektu. Jeśli znajdą Państwo ofertę konkurencyjną o wynagrodzeniu niższym jak zaproponowane przez nas, obniżymy ją dla Państwa poniżej proponowanej przez inną firmę ceny!

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do wspólnej realizacji projektów

Kinga Szostak
Manager ds. kluczowych klientów
T: +48 533 339 801
E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 461 razy